Udogodnienia

Osada za Lasem w Chwałkówku to harmonijnie zaprojektowane osiedle 11 domów wolnostojących w zabudowie bliźniaczej (I etap), o powierzchniach użytkowych od 122 m2 do 137 m2 (wliczając garaż oraz pomieszczenie gospodarcze). Wszystkie domy parterowe, zaprojektowane zostały w formie dwóch prostych brył przecinających się pod kątem prostym, z dachami skośnymi dwuspadowymi, wtapiając się w otaczającą przyrodę.

Funkcjonalne i przestronne domy

Każdy domów będzie posiadał dojazd z kostki brukowej, garaż oraz własne miejsce parkingowe. Budynki posadowione na działkach o powierzchniach od około 700 m2 do ok 1000 m2. Każdy budynek będzie posiadał taras. W budynkach zastosowano duże nowoczesne przeszklenia, pozwalające maksymalnie korzystać z uroków przestrzeni,  w jakiej zostały zaprojektowane.

Każdy dom posiada przestronny, świetnie doświetlony salon z dużym aneksem kuchennym, trzy sypialnie, wc oraz łazienkę. Poddasze zaplanowano jako nieużytkowe. Więźba dachowa tradycyjna, dach w konstrukcji drewnianej – pokryty dachówką ceramiczną (w kolorze brunatnym).

Zainteresowała Cię oferta?

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszego biura.

PHI Nieruchomości Sp. z o.o.

Bałtyk
ul. Roosevelta 22, 60-829 Poznań
VII piętro

Godziny otwarcia

PN – PT: 8:00 – 20:00
SOB – ND: 10:00 – 18:00