Udogodnienia

Osada za Lasem w Chwałkówku (I etap) to harmonijnie zaprojektowane osiedle 11 domów wolnostojących w zabudowie bliźniaczej, o powierzchniach użytkowych od 122 m2 do 137 m2 (wliczając garaż oraz pomieszczenie gospodarcze). Wszystkie domy parterowe, zaprojektowane zostały w formie dwóch prostych brył przecinających się pod kątem prostym, z dachami skośnymi dwuspadowymi, wtapiając się w otaczającą przyrodę.

 

Już wkrótce II etap osiedla (projekt w przygotowaniu).

Funkcjonalne i przestronne domy

Każdy domów będzie posiadał dojazd z kostki brukowej, garaż oraz własne miejsce parkingowe. Budynki posadowione na działkach o powierzchniach od około 700 m2 do ok 1000 m2. Każdy budynek będzie posiadał taras. W budynkach zastosowano duże nowoczesne przeszklenia, pozwalające maksymalnie korzystać z uroków przestrzeni,  w jakiej zostały zaprojektowane.

Każdy dom posiada przestronny, świetnie doświetlony salon z dużym aneksem kuchennym, trzy sypialnie, wc oraz łazienkę. Poddasze zaplanowano jako nieużytkowe. Więźba dachowa tradycyjna, dach w konstrukcji drewnianej – pokryty dachówką ceramiczną (w kolorze brunatnym).

Osiedle z dostępem m.in. do sieci kanalizacyjnej.

Zainteresowała Cię oferta?

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do naszego biura.

Prefa Group Nieruchomości sp. z o.o.

ul. Kopanina 59 bud. C
60-105 Poznań